Tampereen seudun Työllistämisyhdistys Etappi ry
Asiakaspalvelu ma–pe 9–14
041 470 9817
aspa@etappi.info
Pyöräpaja, Puupaja (kellarikerros)
muut palvelut (3. kerros)
Erkkilänkatu 11 B
33100 Tampere
Avoinna ma–pe 9–14
Leirivälineiden vuokraus
kuljetus@etappi.info
050 471 1095
Sarvijaakonkatu 28
33540 Tampere
Avoinna ma–ti ja to–pe 9–13

Hallinto

Toiminnanjohtaja

Tomi Kuhanen
050 328 1402
tomi.kuhanen@etappi.info

Taloudenhoitaja

Seija Siniranta
050 431 0070
seija.siniranta@etappi.info

Työvalmennus

Yrityskoordinaattori

Veijo Väle
050 476 4080
veijo.vale@etappi.info

Yksilöohjaus

Sari Harsu
050 560 6436 (myös Whatsapp)
sari.harsu@etappi.info

Puu- ja entisöintipaja

Työvalmentaja
Jouni Tuovinen
050 431 0074
jouni.tuovinen@etappi.info

Kierrätyspyörät

Työvalmentaja
Jouni Tuovinen
050 431 0074
jouni.tuovinen@etappi.info

Palvelutiimi

Työvalmentaja
Joni Syvänen
050 431 0077
joni.syvanen@etappi.info

Siivoustiimi

Jessica Mönkölä
040 768 2813
jessica.monkola@etappi.info

Luontopolkua eteenpäin

etappi.info/luontopolku

Projektipäällikkö

Niina Rautiainen
050 560 4710
niina.rautiainen@etappi.info

Yksilöohjaaja

Mira Kumpula
040 766 8459
mira.kumpula@etappi.info

Vertaistoiminnan ja vapaaehtoistyön koordinaattori

Maria Stendahl
044 729 0909
maria.stendahl@etappi.info

Retkikunta Kuukkeli

etappi.info/kuukkeli

Retkikunta Kuukkeli

Juha Laitila
050 472 6706
juha.laitila@etappi.info

Hanketyöntekijä

Inari Aaltonen
050 431 0075
inari.aaltonen@etappi.info

Terveydenhoitaja

Susanna Oksanen
050 364 0236
susanna.oksanen@etappi.info

Elämäntaidon valmentaja

Katja Koskensalo
050 364 0050
katja.koskensalo@etappi.info

VAU! -vauhtia uralle

etappi.info/vau-valmennus

Projektipäällikkö

Elli Nieminen
044 493 6516
elli.nieminen@etappi.info

Tampere Finland